Lucietta

Je možné si vzít zálohu při exekuci na mzdu?

Dobrý den,
je možné si během exekuce na mzdu požádat o zálohu ze mzdy?
Mám čistý příjem cca 20.000 a exekuce mi nechává 12.378.-
Ale exekutor po mě chce ještě alespoň 2.000,– měsíčně zasílat na jeho účet.
Pokud bych si vzal každý měsíc zálohu 2.000,– od svého zaměstnavatele, odečítala by se z těch 20.000? Nebo už z té částky 12.378?
Děkuji moc za odpovědi 🙂

Doplňuji:
Peníze mi chodí na účet ke známému.

Nejlepší odpověď
mosoj

???????????????

  1. a na čí účet chodí ta exekuce ?
  2. samozřejmě že z té částky 12 378 ( pokud je to zde ovšem dobře podané)
  3. nic bych neposílal a pídil bych se po tom
  4. Exekuční částka je stanovená soudem a té bych se držel !! Pokud je tam navíc odměna pro exekutora pak by to bylo v pořádku.

Doplňuji:
Ten známej je ale pěkně blbej.