Miroslavst

Je možné se takto zásobit?

Tak to nemá chybu :D Je to vůbec možné, že se někdo takto zásobí?
http://www.no­vinky.cz/krimi/209279-muz-na-ostravsku-ukryval-20-tun-armadni-pyrotechniky.html

Nejlepší odpověď
SinceX

Nejspíš se bál, nějaké rozpoutané války.

Kdybych byl na jeho místě já, udělal bych mini-atomovou bombu. dal bych o něco více než kritické množství URANU, dvě kopule z kovu, URAN bych si předem vypočítal, kolik je kritické množství, dal bych ho doprostřed a na obě čísti bych dal rozbušky oddělené od URANU obyčejným plexisklem. Konec, začala by Válka, a já bych jí ukončil..:D:D

Další odpovědi
Pepexxx

Ano v dnesní době to možné je