peterd108

Je možné se nechat naočkovat upravenou verzí vakcíny, která má být dostupná v září, i když jsem očkovaný ještě nebyl?

Chtěl bych se nechat naočkovat proti Covidu. V zahraničních článcích jsem četl, ze upravena vakcina na omikron bude pouze jako booster a člověk, který ještě není ockovany se musí stejně naockovat nejprve tou původní vakcinou. Nevíte, jak to bude v ČR?

Odpovědi
Ametyst

V ČR se ještě neví, jestli covid přijde nebo ne. I když vláda a na ni napojený byznys jsou už nedočkaví a natěšení. Pokud má být očkování jen vstupenka, jízdenka a letenka, nemá to nic společného se zdravim: takže je to na pováženou.