Džanička

Je možné poslat z mobilu fotku na facebook formou mms?

Jestli víte jak to myslím.Mám nokii 6131,v ní nějaké fotografie,a chtěla bych je poslat na svůj profil na facebook,jde to nějak?Nebo musím mít kabel připojený k počítači.
Doplňuji:
Ale víte,že to opravdu jde?Můj brácha mi našel něco v mobilu,a opravdu mi fotku jako mms poslal na facebook,bez připojení k internetu.Koukala jsem na to jako blazen,ale opravdu to jde,sama bych to nedokázala.

Nejlepší odpověď
blesk26

Pochybuji, snad jedině online, tedy buď přes internet z mobilu, nebo přenést fotku kabelem do počítače a až potom na facebook.
Doplňuji:
Je-li tomu opravdu tak, tak se omlouvám za lživou odpověď, opravdu jsem netušil, že to jde :)