zjentek

Je možné mít aplikace typu Lidl a podobné vždy s sebou na jednom místě a přitom nedisponovat dotekovým mobilem?

Pokud starší osoba vlastní jen tlačítkový mobil a nechce se už učit novým věcem.🤷‍♂️

Odpovědi
elkon

Jsou to aplikace pro smart telefony. Takže nelze.

cappuccino

Pro duchodce by byly vhodnejsi zakaznicke karty, tak, jak to maji i jine supermarkety.
Ja obcas nejake smutne duchodkyni vezmu zbozi na svoji aplikaci. Ony nekdy fnukaji, ze nemaji slevy a ze je to nespravedlive!

byo03836

Jak rika elkon, sice tyto aplikace nepouzivam, ale teoreticky by melo bylo mozne pouzit napr. notebook, pda, handheld, tablet, cyberdeck nebo jakykoliv druh hw s emulaci androidu, a komponentama jako nfc atd. ktere muze aplikace vyzadovat. Pravdepodobne nic co by bylo vhodne pro starsi osobu nebo kohokoliv kdo chce jednoduche reseni, ale melo by byt mozne vymenit mobil za jine zarizeni. Uprimne by mohla byt docela zabava sledovat takoveho zakaznika Lidlu ktery tam prijde s 15ti palcovym notebookem.