Tydýt

Je možné jít s květinou-kyticí do restaurace?

Zanedlouho máme výročí, mám v plánu koupit nějakou květinu(květinu budu mít připravenou v květinářství ve městě)
a poté jít do lepší restaurace(TOP30 v ČR)
Občas sem viděl ve filmech že číšník přinesl vázu na stůl, ale nevím jak to chodí tady u nás.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Když rodiče měli výročí svatby, poprosil mne tatínek, abych zašla do jejich oblíbené restaurace a zajistila pro mamku kytici na určený den a hodinu, Když přijeli do restaurace, servírka je usadila u stolku se dvěma židlemi. Oba, mamka i tatínek si objednali aperitiv, jídlo a nápoje. Když servírka přišla s tácem nápojů, tak v patách ji byl šéfkuchař s kyticí v ruce a popřál rodičům další léta. Byli z toho v šoku a hlavně, když hosté u vedlejších stolů povstali a zatleskali. Mamka plakala ještě doma.
Takže odpověď zní: Je možné s kyticí do restaurace.

Další odpovědi
JežíšKristus

Pokud uvádíte, že jdete do lepší restaurace, pak určitě. Můžete si tam klidně zatelefonovat a domluvit se na čemkoliv, jistě budou ochotní.

Emefej

Ano.