Avatar uživatele
anonym

Je možné, abych měla vnitřní krvácení z krční tepny, když mě trochu píchlo v krku?

Před chvílí jsem si měřila tep na krku a trochu mě to tam pichlo. Nemohla mi nějaká kost propichnout cevu? Existuje vnitřní krvácení z krční tepny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Dám ti souhrnnou odpověď na všechny tvé dotazy ohledně možných chorob, a to jak na otázky již tebou položené, tak i na otázky doposud nevyřčené: Ano, máš všechny ty choroby, neduhy, úrazy, anomálie, dokonce i ty, které zatím nikdo nepopsal. Je tedy nezbytné, aby ses neprodleně přemístila na zorbingové koule a zde strávila zbytek svého života, jinak ti hrozí ve velmi blízké době infarkt myokardu, cirhóza jater, zlomenina malíčku levé nohy nebo dokonce rýma.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/64492

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

Niki.------------- NE !!!!!!! :D když by vám kost propíchla krční cévu, tak byste určitě nešla položit otázku na odpovědi :D

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ty máš i vir Zika!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

… žijete ještě?
Pokud ano, nic takového se neděje. Nejsem lékař, ale tepenné krvácení, jak jste si mohla vygooglit, je typické mohutnými výstřiky. Za tu dobu už byste vykrvácela.
… nějak si neumím představit, jak by mohla kost propíchnout cévu. Najděte mi na (nezlomené) kosti něco ostrého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Už zase? Ježkovy voči! Já si myslím, že to všechno bude od toho bouchance do hlavy od kámošky, jak jsi onehdá psala v jedné otázce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek