Je možné, abych měla vnitřní krvácení z krční tepny, když mě trochu píchlo v krku?

Před chvílí jsem si měřila tep na krku a trochu mě to tam pichlo. Nemohla mi nějaká kost propichnout cevu? Existuje vnitřní krvácení z krční tepny?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dám ti souhrnnou odpověď na všechny tvé dotazy ohledně možných chorob, a to jak na otázky již tebou položené, tak i na otázky doposud nevyřčené: Ano, máš všechny ty choroby, neduhy, úrazy, anomálie, dokonce i ty, které zatím nikdo nepopsal. Je tedy nezbytné, aby ses neprodleně přemístila na zorbingové koule a zde strávila zbytek svého života, jinak ti hrozí ve velmi blízké době infarkt myokardu, cirhóza jater, zlomenina malíčku levé nohy nebo dokonce rýma.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/uzivate l/profil/64492

Další odpovědi:

Bronzový

Niki.------------- NE !!!!!!! :D když by vám kost propíchla krční cévu, tak byste určitě nešla položit otázku na odpovědi :D

Zlatý

Ty máš i vir Zika!

Zlatý

... žijete ještě?
Pokud ano, nic takového se neděje. Nejsem lékař, ale tepenné krvácení, jak jste si mohla vygooglit, je typické mohutnými výstřiky. Za tu dobu už byste vykrvácela.
... nějak si neumím představit, jak by mohla kost propíchnout cévu. Najděte mi na (nezlomené) kosti něco ostrého.

Bronzový

Už zase? Ježkovy voči! Já si myslím, že to všechno bude od toho bouchance do hlavy od kámošky, jak jsi onehdá psala v jedné otázce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.