janani

je možné, aby se mi někdo napojil na mpbil a protelefonovával můj kredit – dobíjím ho v trafice

Nejlepší odpověď
www

Není to možné běžným způsobem.
Spíš bych soudil, že něco děláš špatně, neznáš účtování, k telefonu má někdo přístup ap.

Další odpovědi
zzzzz

Někdy se stane, že se telefon sám připojí k internetu. Jedinou obranou je si blokovat internet u operátora.
Už se mi to také stalo, dala jsem kartu se starého telefonu, který neměl internet do nového dotykového telefonu a internet se tam sám aktivoval, zjistila jsem to asi za tři dny. I když jsem nic nestahovala, tak jsem to musela zaplatit.

Prokop Buben

Nepíšete sice, o jaký telefon se jedná, ale pokud nejde o nějaký historický kousek, tak ne.