Fun1k

Je možné, aby měl člověk od narození každé oko jiné barvy?

Třeba jako huskyové.
Doplňuji:
David Bowie se nepočítá, ten to má ze rvačky.

Nejlepší odpověď
anonym

Někde jsem o tom četl a bylo tam psáno,že je možné mít oči různobarevné. Pokusím se to najít a dám vědět.Tak jsem našel,ale je to jen u zvířat.Viz odkaz: http://www.ifau­na.cz/clanek/koc­ky/nestejne-zbarvene-oci-jsou-zajimave-ale-neni-to-zadna-senzace/2715/

Další odpovědi
iq

já mám jednu kamarádku a ta to má a vrozené.Jelikož to není příliš obvyklé a budí to pozornost,nosí barevné kont.čočky

Je.

ten který je

Je to možné i u zpěváků.Takový slavný britský zpěvák má také každé oko jinak zbarvené.Někteří lidé to tak mají.

http://img.na­dapenny.com/t20/111­28/nadap142446592­120232.jpg

Ella

Ano, je to možné, ale řekla bych že docela vzácné… genetika je holt úžasná věc ;)
Viděla jsem u nás v práci pána a ten měl jedno oko čistě modré a druhé zářivě zelené, a nebyly to čočky =)

bublak1

kamarádovo neteř má jedno oko modrý a jedno hnědý- je to vrozené a prý nic neobvyklého to taky není 🙂