NikkiD

Je možné, aby jednotlivé druhy alkoholu nějakým způsobem podněcovaly rozdílné chování?

Např. že by byl člověk po vínu vysmátý a po pivu agresivní?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemyslím, spíše se projevují navenek vlastnosti, které má a alkohol je pouze uvolní. Kdo se chová střízlivý agresivně, tak po alkoholu to bude 100× horší.

Další odpovědi
HugoCharles

Spíš bych řekl, že to je především dáno tím, v jaké náladě nebo fyzickém stavu se nachází před/během konzumace.

iceT

Chlast gumuje mozek a je úplně jedno co piješ.Piva můžeš vypít kýbl, a budeš v pohodě,po tvrdším pití je člověk společensky unavenější.A jak napsal HugoCharles podstatná je nálada a rozpoloženost v momentě konzumace.

marci1

No, třeba po pivu je člověk spíše zklidněný a vysmátý ( pokud jich nevypije mnoho ), po vínu hodně mluví ( In vino veritas ) a nejvíce „v ráži“ bývá po tvrdém alkoholu. Samozřejmě, ne každý, ale tak mi to připadá.

Braník

Určitě ano,po některém,alkoholu člověk blbne,
po některém má choutky,po některém spí a po některém je agresivní,