hladas

Je možné,aby film nebo video bylo předěláno do jiného formátu.

Mám na mysli hotové video ne že se stáhne a kovertuje se do formátu.

Odpovědi
Bedy

Hotové video může být v formátech – může být v MPEG-4, může být třeba v MOV, může být třeba ve 3GP.
Záleží jaké zařízení to video pořídilo. Jedno nařízení může videa nahrávat v MOV (třeba řada fotoaparátů), druhé ve 3GP (řada mobilů) a některá v MPEG-4 (třeba některé kamery).

Děda Louda

Ano.