Avatar uživatele
9 řemesel

Je mi zle a bude hůř,

příští týden jsem pozván do čínské rodiny.A tam se jí hůlčičkou, mám z toho husí kůži i na chodidlech.Jak to propánakrále zvládnout?Alespoň tak trochu…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, BEAES, aramah, flodur, anonym před 4989 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Není to tak strašné. Chce to cvik. Dostala jem kdysi jako dárek čínské hůlky, zkoušela jimi jíst a něco jsem zvládla. Rovněž jsem si je několikrát vyzkoušela v čínské restauraci v Praze. Ale dávno už tomu, dávno.

Myslím si, že hostitelé Vás pochopí a třeba Vám dají normální příbor. Źádný učený z nebe nespadl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Není třeba se obávat,když jsem to zvládla já tak už každý.Jen si věřte!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

nebojte dobře to dopadne,na oplátku je pak pozvěte k sobě a taky jím nachystejte něco co prozměnu neumí oni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Naučil jsem se to za jeden den.Chce to cvičit a cvičit.Není to těžké se to naučit.

Zdroj: http://www.jo­nasfuchs.cz/2008/11/­jak-pouzivat-cinske-ci-japonske-hulky/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Jedno vím určitě,nebudete sedět na židli,ale na zemi a nohy křížem.Budete všichni sedět na zemi a uprostřed bude plno misek s jídlem.Všechno se u nich nejí hůlkami,ale i rukami.Podle mne nemusíte mít strach,jsou vstřícní,přátelský a pohostinný.Nemusíte mít strach,jsou v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Bude úsměvná atmosféra jak se učíte jíst hůlkama,to není žádná ostuda.Berte tu návštěvu jako poznání jiné kultury ,ne jako vstup na popraviště.A ne­zapomeňte přinést květiny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

9 Řemesel Grm má pravdu,jsou to velmi střícní lidé a pokud vás pozvali je to jakási čest pro vás,určitě vám nabídnou příbor

před 4989 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek