Bronzový

Je mi zle a bude hůř,

příští týden jsem pozván do čínské rodiny.A tam se jí hůlčičkou, mám z toho husí kůži i na chodidlech.Jak to propánakrále zvládnout?Alespoň tak trochu...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Není to tak strašné. Chce to cvik. Dostala jem kdysi jako dárek čínské hůlky, zkoušela jimi jíst a něco jsem zvládla. Rovněž jsem si je několikrát vyzkoušela v čínské restauraci v Praze. Ale dávno už tomu, dávno.

Myslím si, že hostitelé Vás pochopí a třeba Vám dají normální příbor. Źádný učený z nebe nespadl.

Další odpovědi:

Zlatý

Není třeba se obávat,když jsem to zvládla já tak už každý.Jen si věřte!

nebojte dobře to dopadne,na oplátku je pak pozvěte k sobě a taky jím nachystejte něco co prozměnu neumí oni

Bronzový

Naučil jsem se to za jeden den.Chce to cvičit a cvičit.Není to těžké se to naučit.

Zdroj: http://www.jonasfuchs.cz/2008/ 11/jak-pouzivat-cinske-ci-japo nske-hulky/

Bronzový

Jedno vím určitě,nebudete sedět na židli,ale na zemi a nohy křížem.Budete všichni sedět na zemi a uprostřed bude plno misek s jídlem.Všechno se u nich nejí hůlkami,ale i rukami.Podle mne nemusíte mít strach,jsou vstřícní,přátelský a pohostinný.Nemusíte mít strach,jsou v pohodě.

Stříbrný

Bude úsměvná atmosféra jak se učíte jíst hůlkama,to není žádná ostuda.Berte tu návštěvu jako poznání jiné kultury ,ne jako vstup na popraviště.A nezapomeňte přinést květiny.

Diskuze k otázce

anonym

9 Řemesel Grm má pravdu,jsou to velmi střícní lidé a pokud vás pozvali je to jakási čest pro vás,určitě vám nabídnou příbor

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.