9 řemesel

Je mi zle a bude hůř,

příští týden jsem pozván do čínské rodiny.A tam se jí hůlčičkou, mám z toho husí kůži i na chodidlech.Jak to propánakrále zvládnout?Alespoň tak trochu…

Nejlepší odpověď
annas

Není to tak strašné. Chce to cvik. Dostala jem kdysi jako dárek čínské hůlky, zkoušela jimi jíst a něco jsem zvládla. Rovněž jsem si je několikrát vyzkoušela v čínské restauraci v Praze. Ale dávno už tomu, dávno.

Myslím si, že hostitelé Vás pochopí a třeba Vám dají normální příbor. Źádný učený z nebe nespadl.

Další odpovědi
aramah

Není třeba se obávat,když jsem to zvládla já tak už každý.Jen si věřte!

anonym

nebojte dobře to dopadne,na oplátku je pak pozvěte k sobě a taky jím nachystejte něco co prozměnu neumí oni

flodur

Naučil jsem se to za jeden den.Chce to cvičit a cvičit.Není to těžké se to naučit.

Zdroj: http://www.jo­nasfuchs.cz/2008/11/­jak-pouzivat-cinske-ci-japonske-hulky/

gnr54

Jedno vím určitě,nebudete sedět na židli,ale na zemi a nohy křížem.Budete všichni sedět na zemi a uprostřed bude plno misek s jídlem.Všechno se u nich nejí hůlkami,ale i rukami.Podle mne nemusíte mít strach,jsou vstřícní,přátelský a pohostinný.Nemusíte mít strach,jsou v pohodě.

Michal

Bude úsměvná atmosféra jak se učíte jíst hůlkama,to není žádná ostuda.Berte tu návštěvu jako poznání jiné kultury ,ne jako vstup na popraviště.A ne­zapomeňte přinést květiny.

anonym

9 Řemesel Grm má pravdu,jsou to velmi střícní lidé a pokud vás pozvali je to jakási čest pro vás,určitě vám nabídnou příbor