Kazatel

Je-li automobil vybaven funkcí V2L, lze takovouto převáženou energii považovat za náklad, který je třeba někdy naložit?

Technologie označující zkratka V2L (Vehicle‑to‑Load), auto díky ní funguje jako gigantická pojízdná powerbanka a energii svému řidiči nabídne, kdykoliv a kdekoliv to je zrovna potřeba, třeba na chatě.

Odpovědi
Filip84

Ne.

Contra legem facit, qui id facit quod lex prohibet, in fraudem vero, qui salvis verbis legis sententiam eius circumvenit.