Rokio

Je lepší velký penis, nebo středně velký penis?

Co preferuje většina žen? Mega pij, nebo klacek středně velkých rozměrů?

Nejlepší odpověď
Filip84

jiná odpověď

To, co napsal Šašek, je v podstatě pravda, tedy, po té pudové stránce.

Ono když vezmeš holku (normální, jo, žádný rypák nevídaný, žádné smaženky atp.), řekněme, kolem třiceti, svlečeš jí (berme, pro toto, že je „bez tuzingu“, bez holení, omalovánek pro dospělé, pochodujícího železářství atp.), professionálně nafotíš, a pak uděláš, pomocí programů na počítači, úpravu: jedné zmenšíš kozy a boky, druhé zvětšíš boky a kozy. Ale ne nějak extra, takový experiment taky byl, v UK, ale to byl extrém. Ne, vezmi normální holku, úplně průměrnou, takže taková „štangle“, trošku zadek, trošku kozy jsou, oříškové vlasy, hnědé oči, prostě „Betina zkřížená s Terezkou“, něco mezi Saskem, Čechy a Slezskem.

A pak tu fotku ukážeš vzorku mužů. Oni nebudou vědět, že to je počítačová úprava, abychom to nekomplikovali. Ta s širšími boky, a s většíma kozama, bude „hezčí“, i když to bude opravdu jenom o 1–2 „čísla“.

Jistě, protože širší boky = širší pánev = snazší porod = více plodná, větší kozy = větší žlázy = více mléka = fakan přežije. Pudy, normální zvířecí pudy, jak v jeskyni, když lovili mamuta.

Ano, ale člověk není jenom pudový tvor. Ono ani inteligentní a domestikované zvíře není jenom pudový tvor, arciť u něj ty pudy hrají ještě větší úlohu, než u nás. Takže, když si něčím projdeš, když tě ten život vyliská z obou stran, tak zjistíš, že to do života není až tak moc podstatné.

To samé je i naopak. Ženská je, opravdu, dosti podobná autu: potřebuje rozehřát, dobře mazat, a až potom přidávat „do červených otáček“. 🙂 Každá jinak, ale (téměř, nic není absolutní, jsou ženské horší, než chlapi!) každá nějak, navodit vhodnou atmosféru (ona se musí cítit komfortně, hlavně po emocionální rovině, což ale může znamenat i to, že dostane výprask! 🙂 ), a pak se musí „rozehřát“.

Tohle je u téměř všech stejné, liší se to jak (ale, zase, většina má ráda něhu a otázka je jenom, jak, kde a nakolik). Ovšem to, jak dosáhnout orgasmu, to už úplně stejné není. Některá má lepší orgasmus skrze „čudlík“, některá skrze „dírku“, některá potřebuje silnou stimullaci obojího. To si najdi, jsou na to různé studie, theorie, ale nic moc složitého v tom není.

Takže ano, jsou ženské, které potřebují „koňskou kládu“ (ale to se dá řešit i dutým připínákem, jo, kde je vůle, je i cesta), a naopak, jsou ženské, které „koňská kláda“ bolí. Je jich málo, ale jsou.

Ten zbytek je někde mezi: dá se říci, že je určitá minimální velikost „nářadí“, a pokud by bylo menší, muselo by se přijmout nějaké opatření (třeba ten dutý připínák). Hodně ale záleží na tom, jaké „poleno“ je s ní v posteli, jak je vnímavý, taky jak ona si dokáže říct, jestli se stydí, má skrupule, nebo jestli se – vůbec – dokáže vyjádřit. Je tam spousta proměnných, než abys mohl takto paušalisovat.

V sexu není nic moc normálního a nenormálního potud, pokud to není prováděno na dětech, nebo proti něčí vůli. Jsou, samozřejmě, věci hodně kontroversní, protože jsou hodně nebezpečné, nicméně není to tak schematické, nebo jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Odmyslíš-li si všecky ty předsudky, kulturní stereotypy etc., tak je to normální součást dospělých lidí, a pokud jsou schopní oba dva spolu otevřeně hovořit, a pokud chtějí společně najít cestu, tak kde je vůle, je i cesta: najdou. Pokud ne, no tak ne, s odporem nejde nic.

Ale není to o nic složitější, než další každodennosti partnerského soužití. 🙂

Další odpovědi
Jiří Bohumil

jiná odpověď

Důležitější je, aby majitel nebyl „penis“. 😉

Dvorní šašek

velký penis

Penis je jedním ze znaků mužství. Ženy dle toho poměřují plodnost muže. Můžeme se hádat, zda je velikost penisu tak mimořádná, nicméně z lehké definice má tento orgán svou roli, nejen biologickou, nýbrž i symbolickou.

cappuccino

jiná odpověď

Pij je od slovesa piti. Tak nevim, o cem tu diskutujete:)

Drap

jiná odpověď

::::

elkon

jiná odpověď

Tobě to může být jedno.

Lgee

velký penis

df

jiná odpověď

Na velikosti nezáleží. Já mám třeba 17. Záleží, jak je tvrdý. To mají holky nejraději. Jednou mi jedna řekla"ty ho máš fajně tvrdýho". :)

paul1

středně velký penis

zjentek

středně velký penis

Šmarjá přestaň už s těmito dotazy Filip zas loví mamuta! 🤦‍♂️

Porkman

středně velký penis

plebs

Měl jsem na toto téma diskuzi s poletuchou a ta měla názor, šukala jsem také s rákosníkem ale to bylo utrpení on se nemohl vysemenit a já se nudila, ovšem když jsem šukala s Nigerijcem to jsem měla opravdu obavu že mě natrhne.
Na dotaz zda vede evidenci dodala, hele je slunečno pokud by se všechno ptactvo slétlo tak se zatáhne jak před bouřkou.

df

Šukat s někým, ke komu nic necítím je na hovno