VLV

je lepši Samsung Galaxy S Advance Samsung Galaxy W?

Před nedavnem se mi můj starý telefon vypnul a nešel nastartovat, po reklamaci jsem zjistil že mi pravděpodobně vrati penize a tak se rozhoduju mezi dalšim, co bych si mělo zvolit,

Odpovědi
chachar1922

Mám bohužel mobil z řady Galaxy – (Young) a nejsem spokojená.

www

Těžko odpovědět, jde totiž o to jak na co. A právě to neuvádíš.
Proto bych šel na Mobilmania a dal oba telefony do srovnání. Případně to zkusil jinde.

mosoj

Co to máš za telefon, že ti za „starý“ vrací peníze. Já mám véčko z roku 2005 a neměnil bych ani za nic.

Bedy

Oba jsou tak zhruba na tom stejně, o někco lepší mi přijde Galaxy S Advance, má například víc paměti RAM nebo senzor okolního světla… Já teda Samsung moc nedoporučuju, patří mezi docela problémové telefony co se týče poruchovosti, já osobně s nimi nemám moc dobré zkušenosti…
Taky se mi tam nelíbí ten starý Android 2.x

Osobně si myslím, že za tu cenu by se dalo sehnat něco lepšího, kvalitněšjího, já mám třeba vynikající zkušneosti s mobilem Nokia Lumia 800, který toho za tu cenu nabídne víc, jak ty Samsungy, co jste dal do výběru.

Výhodou je zde například plnohodnotný Office v ceně zdarma, kvalitní navigace bez nutnosti se připojovat na internet nafurt zdarma nebo mnohem lepší foťák s optikou Carl Zeiss (ne žádná plastová potvora).

Výhodou je i to, že si třeba tu Nokii Lumii nemusíte brzdit antivirem – pro WIndows Phone nejsou viry naorzdíl od Androidu, pro kterej je těch virů dost a stále přibývají.
Jinak aplikací pro Windows Phone je taky dost, je určitě z čeho vybírat. A pokud třeba máte Facebook nebo twitter, tak tam je výborná propojenost mezi mobilem a sociální sítí.
Nevýhodou zde akorát může být to, Nokia Lumia 800 nemá slot na paměťové karty. Myslím si ale, že vestavěných 16GB většině lidí bohatě stačí. Když ne, je zde možnost využít SkyDrive o velikosti 25GB, který je taky zdarma v ceně mobilu.