Avatar uživatele
Rokio

Je lepší moje pseudofilozofování (mluva lordů), nebo Filipova sprostá mluva (mluva lůzy)?

Co je podle vás více dobré pro společnost a zdejší uživatele?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? EKSOT123 před 49 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Jeho lordstvo k nam shlizi ze Snemovny Lordu??
Hluboce se klanim a gratuluji. Jeste vcera jsi byl na ceste do blazince:):):)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
EKSOT123

Co se týče Filipovy mluvy a hodnoty příspěvků, nedokáži přesně posoudit, protože to nesleduji. Nerozumím, že to někdo může DOBROVOLNĚ sledovat. Ale jednou jsem se ptal, zda je zákonné, že některé obce zakazují vjezd cizinců do svého teritoria, jak to se to občas děje a odpověděl mi rozumně.
Co se týče tebe, některé příspěvky jsou dobré, některé o ničem ale budiž a významný podíl tvoří příspěvky k ničemu.
Celkové srovnání je tedy asi pro někoho obtížné, u sebe mám sice jasno ale nechám si to pro sebe.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Ty „nemluvíš“, jak lord, vždyť ani neumíš pořádně česky, tak jak chceš „mluvit jak lord“?

Tobě fakt hrabe, ty vole! 🙄🤪

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ty Tvé bláboly jsou k ničemu. Filip sice používá někdy přehnané výrazy, ale jeho povídání má občas hlavu i patu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Musíš furt kušnit a otravovat svý okolí!? 👿

Si myslíš, že jsi tak zajímavý, nebo co? Ne, jsi trapný! 👿👿

Za dva dny jsi tu položil 15 (patnáct!) otázek. To už, samo o sobě, o něčem vypovídá!

Na těch 15 otázek jsi získal dohromady 31 odpovědí: to jsou 2 odpovědi na otázku, 2 otázky máš úplně bez odpovědi jednu otázku máš s 1 odpovědí; většinu máš se 2 (dvěma! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️) odpověďmi. Z 15 otázek jsi vytěžil 3 hvězdičky.

Já jsem, za stejnou dobu, položil 6 otázek.

Na těch 6 otázek jsem získal dohromady 26 odpovědí, to je cca 4 odpovědi na otázku, žádnou otázku nemám bez odpovědi a mé skóre snižuje otázka na sněžení z pod sukně, kterou jsem uzavřel, protože na ni odpověděla správně marci, a jako první – takže je s jednou odpovědí. Z 6 otázek jsem vytěžil 9 hvězdiček.

Tak si to porovnej:

15 versus 6 otázek
31 versus 26 odpovědí
2 versus 0 otázky bez odpovědi
3 versus 9 hvězdiček.

Ukázaná platí, co chceš kolem toho pindat, pořád, okecávat, vymýšlet? Nemusí mne tu milovat – já o to opravdu ani nestojím!, ale rozhodně jsem, objektivně, užitečnější, než Ty.

Ale mi to je úplně jedno, chápeš to!? Úplně. Já se nemám potřebu s někým porovnávat. Já Ti jenom říkám, ať dáš pokoj s tím „já, já, já, já a zase já!“.

Otravuješ! 👿 Neskutečně otravuješ! 👿👿👿

Nový příspěvek