Pokročilý

Je ¨kvalitní¨ mys ze zverimexu???

dá se ohocit mys ze zverimexu a naucit ji nekousat???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pořídila bych si raději potkánka ten se dá ochočit je roztomilý, měla jsem ho a nosila v kapse u košile, pak na rameni :-D
myška je moc malá a mohla by kousat potkánek se ochočí snáz..
myši dost páchnou !!
Doplňuji:
IK osmáka měla moje sestra a to bylo tak neposedný stvoření, že byl celý den chudák zavřený jen v kleci, nedal se ochočit..
je to moc hezký zvířátko, ale všude skáče, takový malý klokánek..

Další odpovědi:

Zlatý

Proč by nešla ? Tam asi nebude týrána, bude se jí měnit podestýlka, bude dostávat pravidelně zrní a bude mít napáječku.

Zlatý

jak píše briketka-kupte si potkánka nebo radši dva aby mu nebylo samotnýmu smutno.Zapomeňte na horory kdy vám potkan skočí za krk a prokousne tepnu :o) Chovám potkánky od r.92 a nikdy nebyl žádný problém,jsou to mazlíci,jsou čistotní a velice chytří.A je s nima sranda.Náklady nula nula nic.Akorát si nepořizujte jeho a jí,protože to byste jich za chvíli měla víc než byste si možná přála..klidně dvě holky nebo dva kluky,prát se nebudou.Kupoval jsem vždycky ze zverimexu.Jedna věc-věnujte se jim a oni Vám to stonásobně vrátí.

Bronzový

Myš žije kolem jednoho roku, než ji vycvičíš tak ti pojde.
Ve zverimexu zvířata očkují a dodržují všechna potřebná opatření aby prodávali jen zdravá, doporučuji.
Zamilovali jsme si Osmáka degu je to taková šikovná myšička a žije kolem 10 let, jen se příšerně množí, jeden je zas moc smutný, jsou velmi společenští, všechno rozkoušou...

Zdroj: http://www.mazlicci.cz/drobni_ savci/osmak_degu_vzhled.html

Bronzový

Ochočit se dá skoro všechno, takže myš asi také.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.