Boy 13

Je ISO BUSTER bezpečný program ?

Stáhl jsem si z oficiálních stránek isobuster program OSO BUSTER. Je to starší verze 4.9.0, protože jsem ji stahoval v únoru 2022. Poté jsem si ten program uložil na USB flash disk a nedávno nainstalovat do druhého PC. Nemůže ten program obsahovat vir (malware, ransomware) ? Nebo nemůže ten ISO BUSTER mazat bez vědomí moje data (fotky, videa) nebo měnit jejich velikost ? Moc Vám děkuju.

Odpovědi
elkon

Typická amatéřina. Jaký má smysl, stahovat něco, když o tom nic nevíš? A ještě si to nainstaluješ. To je na hlavu padlé. Napřed zjistím co je to za program, jestli ho potřebuji a co vše umí. Pak řeším další postup.

frkotou

Je to naprosto bezpečný a užitečný nástroj na obnovu zejména poškozených CD/DVD, verze zdarma ti bude k ničemu, nejlepší je si zakoupit rovnou profesional verzi, vyjde na cca 1700 Kč, ale jinak také nechápu, proč si něco stahuješ, o čem nevíš.

Hlada

Proč si ho instaloval?