Pajus89

Je hodně špatný pokecat si rajskou omáčkou originální zadání Bakalářky??

Nejlepší odpověď
hanny 2

No tak to je teda blbý – není náhodou pátek 13.?

Další odpovědi
Makina

Tak pokud Ti jsou schopni na Studijním vyhotovit nové zadání a ty si oběháš podpisy od vedoucího a tak podobně, tak to není špatný, ale pokud Ti ho nevystaví, tak je to teda hodně špatný 🙂 protože to je blbá vizitka studenta, který chce získat bakalářský titul.

barnajka

Pokud byla poctivá domácí od maminky, třeba příslušná osoba přimhouří očko…
No a když přidáš pozvání na nedělní repete u vás doma, třeba i ten titul bude v kapse! :))

Jinak promiň, že to trochu bagatelizuju, ale ta formulace tvé otázky mě prostě rozesmála.
Tak díky za to :))