Irisbusík

Je focení spz autobusů nezákoné?

Zdravím, velice mě baví focení autobusů a taká se o ně zajímám a chtěl bych se zeptat jestli je proti zákoné zveřejnění fotografie vozu i s SPZ.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Není, nejedná se o osobní údaj.

Další odpovědi
Drap

Pokud je to na veřejnosti, tak nevidím důvod, proč by to mělo odporovat zákonu.

jareknovak4

Není. Pokud by tě za to nějaká společnosti prudila tak je asi jednodušší to číslo vymazat ať máš klid a nemusíš se s nimi dohadovat.