Jan101

Je důležitější s kým jíme, nebo co jíme?

Nejlepší odpověď
elkon

Co jíme je samozřejmě důležité, ale s kým jíme až tak důležité není. Záleží také na prostředí. Někdo se při jídle cítí nejlépe doma, jinému je to jedno.

Další odpovědi
Ametyst

Vždycky je důležitější to, co jíme. Jídlo je naše pohonná hmota. Zkus špatně natankovat, a poznáš důsledky. Někdy brzy, někdy i po létech, kdy už tělo řeklo "A dost! "a onemocnělo.

zjentek

Krom toho, co jíme, je neméně důležité, JAK to sníme. Sem spadá prostředí, v kterém jíme, společnost okolo, vlastní duševní rozpoložení a způsoby, jakými stolujeme. Děkuju.

Kelt

Pochopitelně je důležité co jíme, protože jídlo je základ. Nicméně prostředí, lidé a jejich poznámky ti mohou vyčistit žaludek, takže i když sníš kvalitní jídlo, určití lidé a jejich chování tě mohou přimět k vyzvracení jídla.