souselis

je dobré když morče píská- i když ho mam na ruce tak píská je to dobře či špatně…

děkuji

Odpovědi
beer

Už to tady bylo několikrát, stačilo nejdřív zkontrolovat starší otázky.
Morče nemluví, neštěká, atd., ale píská. Je to způsob komunikace tohoto živočicha, nic se tedy neděje, klídek ))

Zdroj: Vet.praxe

odpomass

Rozhodně je to známka, že žije… :)
Jinak, vážně, z pískání se toho opravdu moc odvodit nedá. Pokud je čilé, dobře jí a pije, vypadá zdravě, tak není důvod pískání přisuzovat cokoliv negativního ;)