jirka F

Je do vašeho pokoje přes okno zvenčí dobře vidět?

Že by vás třeba někdo pozoroval přes okno nebo si vás všiml jak sedíte u PC.

Nejlepší odpověď
aliendrone

To záleží na okolnostech, jako jsou zatažené závěsy a stažené žaluzie. :)

Další odpovědi
annas

Ne, Protože dům stojí v zahradě, takže ze silnice do místnosti nikdo nedohlédne.

Snad jen tehdy, pokud se v místnosti svítí, tomu zabrání žaluzie.

Funna

trochu divně formulovaná otázka…pokud přitiskneš nos na sklo, uvidíš do každého pokoje, pokud je tam trochu světla…
ale na to vymysleli záclony, žaluzie, závěsy…

Ametyst

Ano, je. Ve městě bych z toho byla nesvá a používala závěsy nebo žaluzie, ale tady to nevadí.

Drap

Které okno myslíš? Tam kde bydlím mám 16 oken plus od koupelen a toalet.

Kepler

Ne, mám záclony, žaluzie i závěsy. A k tomu před barákem stromový porost, vč. neopadavých jehličnanů.

elkon

Zkus to.