Kerynka

Je depilace v podpaždí nebezpečná?

Odpovědi
jahudka_vlm

Nechápu proč by měla? Spíše jsou nebezpečné antiperspiranty po holení, raději použít krém Nivea či jen deodorant!

iceT

Není,pokud si ji necháte udělat u profesionálky s následnou péčí a ošetřením.Podomácku se to moc nedoporučuje.Sa­mozřejmě je na výběr vosk,cukrová pasta,laserová epilace…to všechno sice stojí nějaké korunky,ale je to bez nebezpečí úrazu nebo nedejbože infekce při špatném provedení doma.

BandiOl

Záleží, co si myslíte pod pojmem „nebezpečná“. Podle mne má každý zásah do přirozené harmonie organismu určitý vliv – je jedno, zda-li se jedná o piercing, holení, tetování, operace, údery, pády – modřiny… Něco jeden organismus zvládne a druhý méně. Někdo bude mít „pupínky“, jiný nic,…

žolik

není nebezpečná,záleží jen na vás jakej postup využijete,nabízí se několik variant.

Zdroj: žolík