Lgee

Je cena těchto cukrovinek a čokolád dobrá, na to že jde o kvalitní čokoládu?

https://www.lin­dt.cz/obchod/typ-produktu/tabulkova-cokolada

Odpovědi
Drap

Co to je dobrá cena? Pro obchodníkya je určitě dobrá a kupující si musí zvážit každý sám.

Gus_Fring

Samozřejmě, že prodávající na tom vydělá spoustu peněz. A je mnoho lepších čokolád (s nižším obsahem cukru, s více kakaem). Ale Lindt je prostě dobrá, no :D

da ny

PPro hrabivého prodejce ano. ;D
Jsou i jiné „značky“ kvalitních čokolád, levnější.
Ty z odkazu, lze pořídit v „akci“ levněji. Pokud to člověk nedlabe jako chleba, koupí. Za sladký dárek, zaplatí i tuto cenu.

Záleží na úhlu pohledu a příjmech.
Příklad: pro mého zaměstnavatele je útrata 1 000 Kč, jako když já zaplatím v obchodě stovkou, nebo desetikorunou….. Pro něj by uvedená Lindt čokoláda (214,–), za hubičku, pro mne zbytečně drahá. Jako oblíbený dárek blízké osobě, bych peněz nelitovala (pokud si to mohu dovolit).
Lindt čokoláda není zas tak velká kvalita. Za 100 g čokolády můžeš zaplatit 400 Kč, 1 000 Kč. Z tohoto pohledu je pak cena v odkazu „dobrá“. :)
Z toho plyne: otázka je tak nějak, k ničemu. ;D