Zlatý

Ćokoláda z Polska - mám se ji obávat pozřít?

Po všech těch medializovaných kauzách se zkaženými polskými potravinami má jeden až hrůzu. Při jejím kupování jsem se totiž bohužel nepodíval na zemi původu, to až dodatečně, a zjistiv to, raději jsem se jí celou cestu ani nedotkl. Báli byste se vzít ji do úst, nebo jde o zbytečný předsudek?
Doplňuji:
lukas.zmizik: no kupodivu má mít 90% kakaa ;{)>

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Podle mě to ani čokoláda nebude, možná jen kakaová pochoutka. Pravé čokolády se v polsku snad ani nevyrábí.

Další odpovědi:

Zlatý

podle tý zpěvačky Farný, tak jen
čokoládový cukrovinky a čokoláda
má dobrou chuť v Polsku a jestli
má 90% ničeho bych se nebála
max. budeš sedět víš kde a to tu
nebudu psát :-O
Doplňuji:
jé a ty jejich karamelky jak sou výborný
kávový nejlepší hami hami hami :-O

Stříbrný

sladkostem se ni nestane. I rok prošlá čokoláda je stále jedlá.
Vlastní zkušenost a nikdy mi z toho nic nebylo.

Zlatý

Mě je jedno, kde je výrobcem, jakou to má značku a kde je to vyrobený. Podstatný je složení. Pokud to splňuje normy, tak proč ne. Zrovna nedávno jsem si dal mléčnou čokoládu s 35% kakaa a byla taky z Polska.

Kupodivu řada známých značek, třeba Milka, má své pobočky v Polsku a pro východní trh vyrábí tam. Schválně se dole podívejte. Uvidíte tam PL nějaký to číslo a WE.
Takle jsem právě koukal na čokoládu v diskontu Penny - byla tam Mléčná ke kafíčku - a už jsem si říkal, no safra, není tam napsaný čokoláda. Schválně jsem se podíval na složení - nemýlím-li se, tak ten výrobek měl "úctyhodných" 17% kakaa. Výrobce Polsko.
Hnedka vedle byla za tu samou cenu (9,90Kč) mléčná čokoláda. Obal sice nebyl nějaký extra poutavý, ale koukl jsem na složení výrobku a ta čokoláda měla tuším 35% kakaa. Tak jsem si ji vzal a můžu říct, že byla dobrá.
Výrobce též Polsko.

Opravdu se vykašlete na předsudky. Ty jsou nejhorší.

Někteří uživatelé jak se tak dívám, ani nesledují co jí, hlavně aby se předvedli, že jsou chlapi. To je opravdu chlapské :-D

Zlatý

Nebál bych se toho.
Přestože používají leccos, nic tě nemůže usmrtit. Navíc, čokoláda musí mít deklarované složení. Máš-li na ni chuť, běž do toho a nepřemýšlej! :-D
Názor

Podle mě čokoláda...s tou nic není

Před rokem jsme pily rozpustnou 100%ní kávu z Polska. Byla z obilovin.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.