Lukáš Ondriš

Je bezpecne spat ve sklepe, pokud jsou ve sklepe pavouci?

(v Cesku)

Nejlepší odpověď
Vroudenspil

U mě taky spát nebudeš, mám ve sklepě bicí, kytaru, basovou kytaru a repráky. By ses tam asi nevyspal. Pavouky tam mám taky, spal jsem tam a jsem tu. Tak se neboj, nekoušou :) .

Další odpovědi
lexx

pavouci jsou to nejmenší nebezpečí

gecco

Ne, ve sklepě mám slivovici a víno, tam bych tě spát nenechal – akorát nevím, co máš s těmi pavouky…
Myslíš, že někde na světě (když zmiňuješ zvlášť Česko) loví pavouci lidi???

anonym

myslíš, že je v pokoji, kde spíš, nemáš? pavouci jsou skoro všude

Mc Merkurion

… nevim proč bych spal ve sklepě,ale spát ve společnosti pavouků (kdekoli) my nedělá potíže a není prokázané,že by to bylo nebezpečné,kromě exotických zemí …

Rokio

Spát ve sklepě, kde jsou pavouci, neni vůbec nebezpečné, protože ti naši domácí pavouci jsou neškodní. Naopak zabíjejí mouchy, které přenášejí různé nemoci, a proto pavouci jsou naopak velmi užiteční. Horší jsou exotičtí pavouci.