zjentek

Je běžné zde dvakrát nominovat jednoho uživatele?

Já to dokázal, jsem tedy slavný?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mozne-aby-doba-byla-az-tak-pokrivena-ze-v-ni-i-faktum-bude-navenek-vypadat-jako-konspirace?_fid=2h7s

Odpovědi
Dochy

Hezké.
Mně se jednou podařilo odeslat dvě odpovědi. Různé. (v té druhé jsem měl opravenou hrubku). Po jednom nebo dbou dnech mi jednu smázli jako duplicitní. Samozřejmě zůstala ta s hrubkou 😉

orwell

Pak, že nemáš budoucnost. Zkus to opět a třeba budeš ještě slavnější 🙂

elkon

Dítě, které se raduje z hlouposti.

zjentek

Elkon, tak snad z maličkostí, ne? Nebo ty snad máš nebo měls doma tak chytré dítě, které, když se radovalo, tak si uvědomovalo, že se tam u vás raduje z blbosti? Nebo, snad, ani nemělo jinou možnost, k radovánkám? Heh?