bolak

Jdou nějak zablokovat ikony na ploše, aby nešly spustit?

Prostě znepřístupnit to, když přijde „návštěva“ a já nebudu doma tak aby se mi nehrabala v dokumentech.

Předpokládám že windows tohle umět nebude, takže dá se k tomuhle účelu sehnat nějakej software?

Nejlepší odpověď
Hlada

Otázka tu už byla. Napsal jsem tam seznam programů.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-nejak-zaheslovat-standardni-slozka-neboli-adresar-ve-win-xp

Další odpovědi
mosoj

Zaheslovat složku nebo stačí jenom soubor. Zcela běžný úkon! Win 7 to již umí, jinak jsou vhodné k programy.

bolak

Hlada: Máš nějakej ozkoušenej? Jakej je z nich nejleší?

mosoj: Xp to uměj taky?