tomas1541

Jde si nechat patentovat nápad či vynález online?

Jde o to, že jsem na internetu vynalezl takovou službu (nápad), která tu ještě není. Chtěl bych si to nechat patentovat, nejedná se o hloupost ani zbytečnost, mohlo by to být dost prospěšný. Ale nejsem si jistý, jestli to jde patentovat, když to není cenná věc. V případě, že lze, kde se to patentuje a co je k tomu potřeba?

Odpovědi
Drap

Patentovat můžeš cokoli. Nelze online. Pouze přes patentový úřad.