luci p

Jde se vůbec zbavit rybenek?

Doma bydlíme cca 5 let. Předloni na podzim se z ničeho nic objevily rybenky, bylo jich opravdu hodně. Příčinou byla asi starší kuch. linka, kterou protekala voda. To jsme opravili, chvili byl klid a jsou tase zpět, menší počet, ale jsou. Vlhko tu neni vubec, spis suchy vzduch, uklízím denně kvůli nemocnému kocourkovi, všechny babske rady jako pepř, vanilka, nastrouhaný brambor, pasti, včetně zasilikonovani der ve zdi, stupackach atd…nic nepomáhá a uz jsem zoufalá.

Odpovědi
JájsemRaibek

https://www.no­vinky.cz/bydle­ni/jak-na-to/clanek/jak-se-doma-zbavit-rybenek-40022440