savyla

Jde s popálenými zády cvičit?

CVčera jsem si spálila záda a strašně to bolí-jde s tím normálně na tělocviku cvičit-strašně to bolí a pálí.

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodně bych se zkusila domluvit s vyučujícím a požádala na nejbližší hodině tělocviku o omluvení. Také se mi to kdysi povedlo a bolel mne doslova každý pohyb.

Další odpovědi
Ella

všechno jde když se chce… popálená záda jsou v pohodě, já cvičila i se stehama na žebrech, dva měsíce starou jizvou po slepáku, s měsíc starou jizvou na zadní části těla jsem odtancovala svůj maturák – předtančení i bláznivé aerobickové půlnoční překvapení, se stehama na lýtku jsem nevynechala jediný den v práci – osm hodin chození, žádná kancelářská práce, ani chvilka posezení, kromě oběda. Chce to jen pevnou vůli a opravdu chtít.

Pořádně mazat chladícím gelem, hojivou mastí, čímkoli co ti pomáhá a hurá do toho… v životě bývají větší překážky než spálená záda… pokud to přece jen nedáváš, tak si nech napsat omluvenku… a příště použij opalovací krém…

Drap

Jde, pokud nemáš puchýře podlité vodou, tak to s trochou sebezapření jde.