Pokročilý

jde opravit maly kompresor do zapalovace auta?jede,ale nefouka vzduch

Odpovědi:

Zlatý

Opravit lze všechno (skoro) - otázkou je, za jakou cenu...
;-)
Motorek běží, ale kompresor nefouká - rozeber ho a zjistíš, kde je problém (ventil, ojnice...) - ale velmi pravděpodobně bude levnější koupit nový (zejména, pokud jde o nějaký ´ze super-hyper´ či benzinky.
Pokud je značkový, dotaž se po zjištění závady výrobce na cenu ND.

Bronzový

Jak píše Gecco!!
Jinak můj první fungoval ,byť levný se super-hyper,hooodně dlouho,a pak odešlo ložisko na klice-únavou materiálu se trochu něco ohnulo a sklouzávala ojnice z čepo na klice. Rozeber a uvidíš nebo neuvidíš?!

Pokročilý

Nejčastější příčinou je opotřebení tzv. těsnícího kroužku pístku. U těch levných variant je tento těsnící kroužek vyráběn vesměs z tvrzené pryže. a pokud píst netěsní tak kompresor jede avšak nefouká(netlačí).
Já mám koupený tzv. profi stál mnohem více než marketový ale jsem s ním spokojen už cca 6 let a můžu říci že je používán opravdu dost. nevozí se jen v kufru.

Je to jednoduchý, pokud je v záruce, tak ho reklamovat. Pokud není, tak ho dát do autorizovaného servisu nebo nějakému zkušenému elektrikáři, ať ho opraví. Pokud se v kompresorech nevyznáš, oprava svépomocí by to mohla ještě zhoršit. Další možností je jít na http://www.kompres.cz/… a koupit nový.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.