Bronzový

Jde o škodlivé (spíše mobilní) soubory?

Zdravím,znáte to,stahujete si soubory,hry a písničky,no a já jsem si stáhl program o kterém sem nevěděl nic,akorát popis hry a název.Tak jsem tu hru spustil,a zde bylo psáno chyba aplikace.Tak sem soubor vymazal,a jak sem ho smazal hry které byly s tímto souborem (např. Bowling.jar ****MASYKA****),se smazaly taky.Vůbec to nechápu.Myslím si že jde o vir nebo o poškozující soubory.Co vy na to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Zkus prohledat mobil antivirovým systém (doporučuju něco od ESETU).Uděláš to tak,že připojíš mobil do USB a prohledáš soubory v mobilu normálně jako v počítači .Pokud problém přetrvá doporučuji přeinstalovat OS v mobilu jako např... Android nebo OS aktualizovat víc nevím ,ale když to pořád bude blbnout kup si nový mobil nebo Iphone.

Další odpovědi:

Bronzový

tyrox: pokud si nekoupil nový mobil, tak má nokii C3 nebo tak něco, a ta nemá OS.....

Pokud se stahují hry, a nevíte doopravdy co to je (proč si tu hru nejdřív neskusil pustit v počítači???) nemáte žádnou šanci pokud nemáte kvalitní a nejnovější operační systém mobilu, který má v sobě antivirový program (pokud OS nemáte, a hry z internetu stahujete, tak to radši bez ativirového programu nezkoušejte kvuli nebezpečí ,,vybouchnutí'' mobilu. (stejný problém byl u Mac Booku, když hackři vypalovali baterky)

Bronzový

Vir to není , při odinstalování to většinou píše že se smažou i součásti spojené s danou aplikací. Takže nejspíš se ti k aplikaci nabalilo něco co ona využívala a když jsi smazal tak vzala do věčných lovišť i něco dalšího z druhé aplikace

pro DDarent
Tak by mě zajímalo jak mám otestovat antivirovým programem Symbian ? On jaksi zavirovat nejde tudíž na něho není k mání žádný antivyrák.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.