Jde nainstalova windows 7 a ponecht windows-vista kvůli vid.střižně

Mám PC OS windows-vista kde mi jede zakooupený program na střih videa na 7 není a chci si nainstalovat OS windows 7 jak to mám udělat a bych měl 7 jako hlavní OS a windows-vista jen na střižnu díky.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nejjednodušší bude, když každý OS bude na samostatném disku.

Jde to dát na jeden disk, ale to pak se musí řešit přes boot manager.

Další odpovědi
bolak

Nebo zkus nainstalovat virtuální počítač, pokud to tvoje PC utáhne.

http://techne­t.idnes.cz/vir­tualni-pc-jak-udelat-z-jednoho-pocitace-dva-fow-/software.aspx?c=A090410­_151928_softwa­re_vse