hanca144

jde mi hrozně pomalu počítač co s tím

Nejlepší odpověď
www

  1. Vyčistit důkladně počítač
  2. Po vyčištění provést defragmentaci.

Praxe

Další odpovědi
marťa382

Důvody můžou být různé, takto na dálku ti asi těžko poradím, ale mně se to stávalo, když jsem měla spuštěnou aplikaci a nevšimla si jí. Jinak nevím, čím to může být.

SonsyMite

Pomalu? není to tím spamovánim této stránky?

Zdroj: googleforidiots.com

anonym

Nestalo se to po aktualizaci antivirového programu? Jestli ano, tak stáhnout ten samý antivir, odpojit modem a odinstalovat. Znovu instalovat stáhnutý antivir. Jenže nepíšete jaký počítač máte na mysli. Jestli notebook, může to být zaneřáděný ventilátorek prachem.

Zdroj: http://hash.cz/in­ferno/otazky.html

Carolyn

Zrychlit ho můžeš i tím, že nebudeš mít otevřených moc věcí nebo záložek. Nejhorší je nějaké facebooková hra např.: Pet Society, to pak člověk nemůže dělat absolutně nic.

DDarent

Kup si Core i7 3960X a 16GB Ram......
http://www.al­za.cz/intel-core-i7-3960x-d260451.htm
(sranda musí být)

Pomalý počítač je slabým procesor a zatížením systému zbytečnýma plikacema, takže si zkus stáhnou advanced care system a vyčistit ho.....