Monigue

Jarmila Kratochvílová – atletika

Dobrý den,dělám závodně atletiku a mým vzorem je Jarmila Kratochvílová.Ráda bych jí napsala dopis o autogram a něco navíc k tomu,jelikož jsem přečetla knihu od ní a mám jí moc ráda,za vše co dokázala a že toho nebylo/není málo..jen nikde na internetu nemůžu sehnat žádný kontakt ani adresu na ní.Jen do jejího klubu,kde to vyřizuje jednatel a to nechci(stejně by jí to asi nedal).Kdybyste něco našli,budu MOC vděčná! Děkuji

Nejlepší odpověď
rtepp

jméno: Jarmila Kratochvílová » Hledej vztahy
bydliště: Pod Vyšehradem 207, Golčův Jeníkov, okres: Havlíčkův Brod

Další odpovědi
hanulka11

Stále bydlí v Golčově Jeníkově tak myslím kdybys napsala
Jarmila Kratochvílová
Golčův Jeníkov
psč- 582 82

tak dopis určitě dostane