Avatar uživatele
773038948

Atletika......

Zdravim:)))) v pátek jsem měla závody a mela jsem 60m ,štafetu a míček všechno jsem zvladla
ale mela jsem 60m za 9,01
učitel řekl že bych do zvládla i pod 9
ale ja si myslim že se to u me ani neda :D
ale jsem teprve v 6.třídě mam na tom ješte zamakat nebo na 6.třídu to zatím stačí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, briketka10 před 4366 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

🙂 To mě pobavilo.
A čím ti to měřili ten čas, atomovými hodinami? Ptám se, jestli to třeba nebylo ručně stopkami, to by pak klidně mohlo být i o 2 setiny pozdě smáčknuté a vlastně jsi to zaběhla za 8,99 s. 😉
Odpověď je: zkus si vzít stopky a zkus si stopnou 0,01 s, schválně jestli se ti to povede, to jen abys vůbec tušila o jaký čas se jedná. Zjistíš, že to je … nic.
Kdyby jsi tu šedesátku měla za 11 s a tvrdil ti, že se můžeš dostat pod 9 s, pak bych pochyboval, ale jednu setinu sekundy dát dolů? To je přepočteno na vzdálenost asi 7 cm, to není ani čtvrtkrok! To bys snad mohla za nějaký ten den, týden či měsíc zvládnout, zvlášť když jsi v 6. třídě, měla bys jít ještě pěkných pár let nahoru.
P.S. Jinak je to fakt dobrý čas, myslím, že bys předběhla všechny uživatele z odpovědi.cz 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

myslím, že je to dobrý čas, já běhala 100m, ale nevzpomínám si za kolik jestli za 10 a něco to už je tak dávno, ale medaile jsem nějaké měla..
na Tvůj věk bych byla spokojená ,01 setinky sem ,01 setinky tam :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Vždy je co vylepšovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

  • Stačí..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek