Atletika......

Zdravim:)))) v pátek jsem měla závody a mela jsem 60m ,štafetu a míček všechno jsem zvladla
ale mela jsem 60m za 9,01
učitel řekl že bych do zvládla i pod 9
ale ja si myslim že se to u me ani neda :D
ale jsem teprve v 6.třídě mam na tom ješte zamakat nebo na 6.třídu to zatím stačí?

Nejlepší odpověď
Alesh

🙂 To mě pobavilo.
A čím ti to měřili ten čas, atomovými hodinami? Ptám se, jestli to třeba nebylo ručně stopkami, to by pak klidně mohlo být i o 2 setiny pozdě smáčknuté a vlastně jsi to zaběhla za 8,99 s. 😉
Odpověď je: zkus si vzít stopky a zkus si stopnou 0,01 s, schválně jestli se ti to povede, to jen abys vůbec tušila o jaký čas se jedná. Zjistíš, že to je … nic.
Kdyby jsi tu šedesátku měla za 11 s a tvrdil ti, že se můžeš dostat pod 9 s, pak bych pochyboval, ale jednu setinu sekundy dát dolů? To je přepočteno na vzdálenost asi 7 cm, to není ani čtvrtkrok! To bys snad mohla za nějaký ten den, týden či měsíc zvládnout, zvlášť když jsi v 6. třídě, měla bys jít ještě pěkných pár let nahoru.
P.S. Jinak je to fakt dobrý čas, myslím, že bys předběhla všechny uživatele z odpovědi.cz 😉

Další odpovědi
briketka10

myslím, že je to dobrý čas, já běhala 100m, ale nevzpomínám si za kolik jestli za 10 a něco to už je tak dávno, ale medaile jsem nějaké měla..
na Tvůj věk bych byla spokojená ,01 setinky sem ,01 setinky tam :D

Drap

Vždy je co vylepšovat.

kamila44444

  • Stačí..