Kelt

Kterým jazykem je mluvena tato část filmu?

Zde je celý film Divoké husy. Toto je originál v angličtině.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=G0xy-XdMqS4
v čase 1:41:30 – 1:42:00 je nějaká africká řeč. Pozná to někdo? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

O který africký jazyk jde, nevím. Hledala jsem, zda se v některém, anglickém zdroji neobjeví zmínka. Obecně se uvádí jazyk: angličtina.

Kde se film natáčel, tudíž africký jazyk bude zřejmě z některé zmíněné oblasti.

"Hlavní natáčení probíhalo v Jihoafrické republice v létě a na podzim 1977, další studiové natáčení bylo ve Twickenham Film Studios v Middlesexu . Roger Moore odhadoval natáčení lokace v Africe asi tři měsíce, než jednotka převzala lázně poblíž Tshipisie v severním Transvaalu (nyní Limpopo) ; střelba probíhala také v pohraniční oblasti Messina.

Říká se, že fiktivní země leží na hranici s Burundi , Rhodesií a Rwandou a blízko je také zmiňována Zambie , Uganda a Svazijsko .

Ragbyové scény byly natáčeny po dobu dvou dnů v Marble Hill Park ve Twickenhamu s komparzem vypracovaným z nedaleké Teddington Bo místem natáčení. "

https://en.m.wi­kipedia.org/wi­ki/The_Wild_Ge­ese