Ronie

Jakým autem byste jste chtěli svézt?

Máte možnost na světě si vybrat jakékoliv auto a svézt se. Jaké byste si vybrali?

Nejlepší odpověď
Emefej

Libovolným vozem agenta 007.

Další odpovědi
Agneta

Auto z let 1900 až 1910:DDD

carpediem

Jakýmkoli veteránkem:-))) a ne svést se, chci ho řídit:-)))

gecco

Asi toto – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bu­gatti_T35 , ta dnešní (a už jsem jel v mnoha z nich) jsou čím dál tím víc ´na jedno brdo´.
😉

melanie

žigulíkem

toxino007

Tesla s

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oqXEg4rsD4k
Doplňuji:
Audi A9 mění barvy!
Koncept Audi A9 je stylový návrh na luxusní sportovní sedan, který byl vyvinut talentovaným španělským designérem Danielem Garciou. Auto je inspirováno stylem budovy Santiaga Calatrava v jeho rodné Valencii. To, že je opravdu ovlivněn svým rodištěm, je patrné v čistých tekoucích linkách vozu a futuristickými rysy stylingu.

gecco

Melanie – žigul je takové ´normální´ auto – ale pokud budeš moci, zkus trabanta.
😉

Agneta

gecco >>> to foto na Wiki je určitě z : Musée National de l'Automobile – 192, avenue Colmar – F-68051 Mulhouse (Francouzské Národní automobilové muzeum v Mülhausenu, v Alsasku), doporučuji:D, a mimo jiné nahlédnout na zvonky za rohem v paneláku(ul. Quai du Forst):D

gecco

Píšou, že je z Auto- und Technikmuseum Sinsheim / Germany. ex Prinz Lobkowitz, ex Helmut Schellenberg…
Ale to nevím, vím, že je to krasavec a i když na dnešní poměry značně nepohodlný, projet se jím by byl veliký zážitek.
Samozřejmě – řídit – jak zdůraznila Carpediem…
;-D