Georgo2010

Jaký výsledek měla včerejší (15.3.12) demonstrace v Praze na Václavském nám. na základě letákové výzvy po celé ČR?

Nejlepší odpověď
www

Chabý. I v Brně byla podle netu větší účast !

Další odpovědi
jisa

Pro Nečase a jeho bandu by bylo lepší, kdyby sami dobrovolně, hromadně podali demisi. Kulantně by se tak nejspíš vyhnuli trestní odpovědnosti za své činy atd., nádherně by z toho vybruslili, mohli sedět někde v zapadlém koutě planety na zápraží v chládku, takhle ale nakonec opravdu budou do jednoho sedět v chládku a to je možná ta lepší varianta. Nicméně, jak se říká, kdo chce tam … Jejich bezedná nenasytnost, vzdutá pýcha a neuvěřitelně drzá arogance zapříčiní jejich totální pád do propadliště dějin. Vůbec není třeba se jich bát, oni už strachy mají nožky co nejvíce u sebe, jen hold ještě dělají velká ramena. Jsou to jenom lidé, žádní nadbozi, ač se jejich spletité hrátky zdají být vysoce grandiózní, všechny rozepře, ať se to komu líbí nebo ne, začínají a končejí v rodině a ne někde ve vládě či poslanecké sněmovně. Kdo ví, třeba se s těmi „šoumeny“ nakonec rádi vypořádají i členové jejich rodin, doposud věrní kmotři, inu, soukmenovci, spolulotři.Vepište odpověď…