Anizbor

Jaký vybrat výkonný kvalitní kuchyňský robot pro malou domácnost s mnoha funkcemi?

Jaký volit kuchyňský robot s vyšším příkonem, který, hněte, šlehá, strouhá, mele maso, mixuje a pod.
Vyhovovala by mi menší šlehací a hnětací nádoba. Jsme malá domácnost. Jakou volit značku?
Děkuji předem za rady.

Odpovědi
Dochy

Kdysi bych Ti bez přemýšlení doporučil ETu. Ale ty doby už jsou pryč. Mám pocit, že už taky moc o kvalitě a životnosti moc nepřemýšlí a dělají „levné“ (z pohledu výrobních nákladů) spotřební věci jako skoro všichni ostatní. Výhodou je, že jsou zpravidla dostupné náhradní díly (lépe než u většiny konkurence).

Trochu nechápu spojení „s vyšším příkonem“ a „vyhovovala by mi menší nádoba“. To vypadá jako bys chtěl za každou cenu žravý spotřebič. Menší nádoba znamená menší množství obsahu a tedy menší nutný výkon spotřebiče (alespoň pro míchání a hnětení…)