bolak

Jaký všechny rádia dělaj ty nachytávkový telefonáty?

Jako že někomu zavolaj a udělaj si z něho srandu… a je možný do nějakýho z nich přispět nějakým vlastním nápadem, co by mohli udělat?
Doplňuji:
ponovotny: no, ve skutečnosti se to tu jmenuje Odpovědi.cz, ale vzhledem k frekvenci mého kladení se dá pochopit tvůj omyl :)

Nejlepší odpověď
iceT

Rádio Kiss publikum,informace v odkaze
http://www.kis­spublikum.cz/ar­chiv/souteze/te­lefonicke-nachytavky-jsou-zpet-265.html
HitrádioOrion
http://www.hi­tradioorion.cz/cla­nek/valka-ruzi-na-hitradiu-orion
Fajn rádio Pomsta je sladká,ale ta už dávno skončila.
Válka růží sice není tradiční srandovní nachytávkou,ale ještě jsem si vzpoměla na Mrázek ústředna,bohudík ale nevím na jakém rádiu se to vysílá a pokud se to ještě vysílá.

Další odpovědi
ponovotny

jak tě poznávám z otázek.cz tak bych řekl, že bys na to mohl být dobrý. Zkus zatelefomovat a napsat do rádií a určtitě se na něčem dohodnete
Doplňuji:
Mrázek je Evropa2, ale nevím jesti to ještě běží

briketka10

Nejúspěšnější rádio pro mladé, které má nejlepší Ranní Show v českém éteru. Denně si Evropu 2 naladí přes 850 tisíc posluchačů, které nejvíc baví Ranní Show s Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým a Lucií Šilhánovou, Hned v závěsu je Maxximum muziky, kde si posluchači celý den libují nejen v hudebních novinkách a největších hitech. Zkrátka nepřijde ani dopolední Afterparty s Liborem Boučkem a jeho famózními rubrikami jako je Mrázek ústředna, Co dělala Agáta Hanychová včera večer či Lekce Čínštiny.
zdroj:http://www.kou­le.cz/cs/radi­a/evropa-2-3.shtml