Stříbrný

Jaký vánoční stromeček se vám líbí nejvíc? A jaký bývá ten váš - pokaždé stejný nebo máte rádi změnu?

Dáváte přednost zdobení v jednom tónu, klasické všehochuti nebo slaměnným ozdobám, perníčkům...? Věšíte na stromeček i sladkosti? Používáte voskové svíčky? Co prskavky?
Vím, že otázka na vánoční stromeček tady už padla, ale bylo to dávno a třeba někdo přijde s něčím novým, inspirativním, tak dopředu říkám, že nemá smysl mi za ni nadávat. Jestli někdo přidá nějaké staré odkazy, nevadí :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Obyčejný,jednoduchý.Mě se na stromku líbí modrá a stříbrná kombinace.I když mám ráda červeno,tak v kombinaci zlaté a zelené na stromku se mi nelíbí.Cukrátka na stromek nevěším,stejně bych je asi snědla,tak jako když jsem byla malá-bonbonky se ze stromečku ztrácely,když je mamka pověsila.
Babička měla ozdobených vždy jen pár větviček naaranžovaných do vázy,rozvěsila domácí čokoládu zabalenou do barevného alobalu,pár starodávných ozdob a měla stromek taky.Tuhle variantu jsem jednou zkusila taky-větve jsem nastrkala do té květinářské hmoty,rozvěsila ozdoby a bylo to.Akorát z toho pak padalo jehličí,to mě mrzrlo.Teď mám stromek malý,umělý,ozdobený,co vydrží a není z něj smetí.

Další odpovědi:

Pokročilý

Mám ráda ozdoby do jednoho tónu. Doma máme několik sad. Nějaké ty tradiční slaměné, do červena, do stříbrna, do zlata.

my máme každý rok stromeček nazdobený v joných barvách,máme rádi změnu,loni jsme ho meli červeno zlatý letos budou slaměné ozdoby a krájenéé ovoce
Doplňuji:
prskavky a svíčky nedávám máme psa a děti tak to by nedopadlo dobře,dáváme banky a žárovky a jak už jsem psala letos dám slaměné ozdoby a k tomu se krásně hodí nakrájený grep na kolečka a jablíčka jako to dělaly naše babíčky,příjde mi to hodně romantické a krásně to provoní celou místnost

Pokročilý

Nejhezci mi prijde na stromku modro-stribrna kombinace..Ale sama uz si zadnej nestavim,nebavi mi to nevidim vtom smysl a Vanoce neslavim.

Bronzový

Když jsem byla malá a ještě jsme bydleli všichni v baráčku, tak jsme měli každý rok krásně voňavý smrček s koulemi, to byly úžasné Vánoce krásně po česku :) Pak asi rodiče usoudili, že už jsme děti dost velký a pořídil se stromeček umělý, ten hezky světélkoval a nebyl až tak nevkusný. Nu a po rozvodu a odstěhování se z domu do bytu máme už jen vázy s větvičkami, přičemž ta největší supluje stromeček a na ní dáváme slaměné ozdoby, které mi přijdou stokrát hezčí, než ty koule... A navíc to i krásně voní :)

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Myslím, že nás tady dost, pro které je nejlepší vánoční stromeček - žádný stromeček. To neustálé připomínání Vánoc je dost deprimující...

Stříbrný

manon

Promiň, to mi nedošlo.

Zlatý

Sůwa

:-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.