manon

Jaký vánoční stromeček se vám líbí nejvíc? A jaký bývá ten váš – pokaždé stejný nebo máte rádi změnu?

Dáváte přednost zdobení v jednom tónu, klasické všehochuti nebo slaměnným ozdobám, perníčkům…? Věšíte na stromeček i sladkosti? Používáte voskové svíčky? Co prskavky?
Vím, že otázka na vánoční stromeček tady už padla, ale bylo to dávno a třeba někdo přijde s něčím novým, inspirativním, tak dopředu říkám, že nemá smysl mi za ni nadávat. Jestli někdo přidá nějaké staré odkazy, nevadí :)

Nejlepší odpověď
iceT

Obyčejný,jedno­duchý.Mě se na stromku líbí modrá a stříbrná kombinace.I když mám ráda červeno,tak v kombinaci zlaté a zelené na stromku se mi nelíbí.Cukrátka na stromek nevěším,stejně bych je asi snědla,tak jako když jsem byla malá-bonbonky se ze stromečku ztrácely,když je mamka pověsila.
Babička měla ozdobených vždy jen pár větviček naaranžovaných do vázy,rozvěsila domácí čokoládu zabalenou do barevného alobalu,pár starodávných ozdob a měla stromek taky.Tuhle variantu jsem jednou zkusila taky-větve jsem nastrkala do té květinářské hmoty,rozvěsila ozdoby a bylo to.Akorát z toho pak padalo jehličí,to mě mrzrlo.Teď mám stromek malý,umělý,oz­dobený,co vydrží a není z něj smetí.

Další odpovědi
Natty*

Mám ráda ozdoby do jednoho tónu. Doma máme několik sad. Nějaké ty tradiční slaměné, do červena, do stříbrna, do zlata.

anonym

my máme každý rok stromeček nazdobený v joných barvách,máme rádi změnu,loni jsme ho meli červeno zlatý letos budou slaměné ozdoby a krájenéé ovoce
Doplňuji:
prskavky a svíčky nedávám máme psa a děti tak to by nedopadlo dobře,dáváme banky a žárovky a jak už jsem psala letos dám slaměné ozdoby a k tomu se krásně hodí nakrájený grep na kolečka a jablíčka jako to dělaly naše babíčky,příjde mi to hodně romantické a krásně to provoní celou místnost

Kamionacka09

Nejhezci mi prijde na stromku modro-stribrna kombinace..Ale sama uz si zadnej nestavim,nebavi mi to nevidim vtom smysl a Vanoce neslavim.

RyuzakiKate

Když jsem byla malá a ještě jsme bydleli všichni v baráčku, tak jsme měli každý rok krásně voňavý smrček s koulemi, to byly úžasné Vánoce krásně po česku :) Pak asi rodiče usoudili, že už jsme děti dost velký a pořídil se stromeček umělý, ten hezky světélkoval a nebyl až tak nevkusný. Nu a po rozvodu a odstěhování se z domu do bytu máme už jen vázy s větvičkami, přičemž ta největší supluje stromeček a na ní dáváme slaměné ozdoby, které mi přijdou stokrát hezčí, než ty koule… A navíc to i krásně voní :)

Sůwa

Myslím, že nás tady dost, pro které je nejlepší vánoční stromeček – žádný stromeček. To neustálé připomínání Vánoc je dost deprimující…

manon

Promiň, to mi nedošlo.

Sůwa

🙂