MyOtherSelf

Jaký typický český dárek dovézt jako pozornost anglické rodině?

Něco malého, ale praktického a hlavně českého, brácha jede na týden do Anglie a jako klasicky bydlí s kamarády u anglické rodiny.

Nejlepší odpověď
annas

Projděte si odkazy, získáte další odpovědi. Otázka je již po několikáté.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=typick%C3%A1%20%C­4%8Desk%C3%BD%20d%­C3%A1rek

Další odpovědi
anonym

Vnuci tam byli před měsícem a vezli tam karlovarské oplatky, čokoládu Studentská pečeť a chtěli i pravé olomoucké tvarůžky, ale bylo jim to zakázáno! Příjemci v Anglii byli spokojeni a chutnalo jim.

Vy, kteří tady propagujete alkohol, si neuvědomujete, že tam jedou děti za dětmi? Co si Angličané pomyslí o Česku, které je známé jako národ alkoholiků a jeden notorik přivedl tento stát k záhubě?

marci1

My vozíme třeba : broušené sklo ( na to si Angličané potrpí), becherovku, Plzeňské pivo, karlovarské oplatky, sýrové korbáčiky ap. 🙂

anonym

To dá rozum,plzeňký pivko-Prazdroj,české sklo,lázeňské oplatky,mucho­lapka,ta by bodla.
Pardubickej perník,Štramberské uši.
A nejvíc by asi byly dobré Olomoucké tvarůžky.
To by měli angláni vzpomínku na dlouho.

jpau

Osobně bych koupil balení 6 ti Plzní a Krtka.

Agneta

Becherovku a pivo (Prazdroj a Budvar) tam mají taky, dále nevozit karlovarské oplatky nebo syrečky, ale nějaký perník nebo něco takového pečeného, oni totiž pečivo moc neznají, proto se např. v Irsku, Austrálii, Kanadě a Jižní Africe pekař/cukrář dobře uživí:D

honza19hk

kvalitní český pivo ( ne polskej gambrinus), kvalitní pivo nikdy neurazí, zvlášť když to anglický se nedá pít.
Nebo moravskou pálenku.

lexx

pilsner, slivovici, becherovku, sklo, křišťál, olomoucké syrečky, CD Kryl, Nohavica, Pražský výběr, vojenskou čepici brigadýrku lampasáka ČSLA, samopal VZ58…