cizrna

Jaky typ restaurace/baru byste zvolili?

Restaurace/bary jsou zaměřené na cílovou skupinu ve vztahu k osobnostním rysům zákazníka – jsi INTROVERT?

Vyber prosím v anketě, jaký typ podniku bys nejraději navštívil/a? Pokud označíš v anketě „jiné“, uveď prosím jaké.

Dále prosím uveď v poznámce, jakou národní kuchyni preferuješ? Případně zda souzníš s nějakým životním stylem (veganství, vegetariánství,…)

Děkuji moc :)

Odpovědi
VeRe1983

jsem individualista, beru klidné prostředí se stolečkem a židlí pro jednu osobu

Kuchyni mám rád italskou, českou a asijskou.

setapouch

jiné

K jake prilezitosti?

Pokud jdu na obed, obvykle se najim a jdu. A chodim tam, kde se najim rychle, dostatecne, chutne a za prijatelny peniz. Nic extra v tom nehledam.

Jestlize jdu se na formalnejsi veceri, vybiram primerene luxusni podnik. A kdyz jdu na kafe, jdu tam, kam jde protejsek, protoze kafe temer nepiju.

KARI05

jsem introvert, ale nevadí mi přítomnost druhé osoby - beru stoleček nebo postel pro maximálně dvě osoby se záclonkou - okolí nás tak nebude rušit

Suzia

jsem introvert, ale nevadí mi přítomnost druhé osoby - beru stoleček nebo postel pro maximálně dvě osoby se záclonkou - okolí nás tak nebude rušit

lota

jiné

V restauraci ani baru postel nepotřebuji, naopak mi nevadí ani větší stoleček než pro jednoho – a to ani pokud tam mám být sama. Nepreferuji žádnou kuchyni, ale vítám, když má restaurace své osobité pokrmy – speciality kuchyně, příp. kraje…