Pokročilý

Jaky typ restaurace/baru byste zvolili?

Restaurace/bary jsou zaměřené na cílovou skupinu ve vztahu k osobnostním rysům zákazníka - jsi INTROVERT?

Vyber prosím v anketě, jaký typ podniku bys nejraději navštívil/a? Pokud označíš v anketě "jiné", uveď prosím jaké.

Dále prosím uveď v poznámce, jakou národní kuchyni preferuješ? Případně zda souzníš s nějakým životním stylem (veganství, vegetariánství,...)

Děkuji moc :)

Odpovědi:

Pokročilý

jsem individualista, beru klidné prostředí se stolečkem a židlí pro jednu osobu

Kuchyni mám rád italskou, českou a asijskou.

Stříbrný

jiné

K jake prilezitosti?

Pokud jdu na obed, obvykle se najim a jdu. A chodim tam, kde se najim rychle, dostatecne, chutne a za prijatelny peniz. Nic extra v tom nehledam.

Jestlize jdu se na formalnejsi veceri, vybiram primerene luxusni podnik. A kdyz jdu na kafe, jdu tam, kam jde protejsek, protoze kafe temer nepiju.

Pokročilý

jsem introvert, ale nevadí mi přítomnost druhé osoby - beru stoleček nebo postel pro maximálně dvě osoby se záclonkou - okolí nás tak nebude rušit

jsem introvert, ale nevadí mi přítomnost druhé osoby - beru stoleček nebo postel pro maximálně dvě osoby se záclonkou - okolí nás tak nebude rušit

Pokročilý

jiné

V restauraci ani baru postel nepotřebuji, naopak mi nevadí ani větší stoleček než pro jednoho - a to ani pokud tam mám být sama. Nepreferuji žádnou kuchyni, ale vítám, když má restaurace své osobité pokrmy - speciality kuchyně, příp. kraje...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.