Avatar uživatele
cizrna

Jaky typ restaurace/baru byste zvolili?

Restaurace/bary jsou zaměřené na cílovou skupinu ve vztahu k osobnostním rysům zákazníka – jsi INTROVERT?

Vyber prosím v anketě, jaký typ podniku bys nejraději navštívil/a? Pokud označíš v anketě „jiné“, uveď prosím jaké.

Dále prosím uveď v poznámce, jakou národní kuchyni preferuješ? Případně zda souzníš s nějakým životním stylem (veganství, vegetariánství,…)

Děkuji moc :)

Zajímavá 0 před 3078 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
VeRe1983

jsem individualista, beru klidné prostředí se stolečkem a židlí pro jednu osobu

Kuchyni mám rád italskou, českou a asijskou.

Upravil/a: VeRe1983

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

jiné

K jake prilezitosti?

Pokud jdu na obed, obvykle se najim a jdu. A chodim tam, kde se najim rychle, dostatecne, chutne a za prijatelny peniz. Nic extra v tom nehledam.

Jestlize jdu se na formalnejsi veceri, vybiram primerene luxusni podnik. A kdyz jdu na kafe, jdu tam, kam jde protejsek, protoze kafe temer nepiju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KARI05

jsem introvert, ale nevadí mi přítomnost druhé osoby - beru stoleček nebo postel pro maximálně dvě osoby se záclonkou - okolí nás tak nebude rušit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Suzia

jsem introvert, ale nevadí mi přítomnost druhé osoby - beru stoleček nebo postel pro maximálně dvě osoby se záclonkou - okolí nás tak nebude rušit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

jiné

V restauraci ani baru postel nepotřebuji, naopak mi nevadí ani větší stoleček než pro jednoho – a to ani pokud tam mám být sama. Nepreferuji žádnou kuchyni, ale vítám, když má restaurace své osobité pokrmy – speciality kuchyně, příp. kraje…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek