Avatar uživatele
lukas.lukas

Jaký styl hudby posloucháte ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, quentos, barnajka před 4666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
casey

Hip-Hop/Rap

Posloucham tento styl uz vice nez 20 let a tehdy se mi pri odpovedi na tuto otazku vetsina lidi ptala co to je.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Itter

Hip-Hop/Rap

Dance, House, Pop,… Hip-Hop/Rap vede
Raději než žár vybírám interprety.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Rock

Nemám vyhraněný styl – když se mi to bude líbit, poslechnu si klidně i dechnu (=dechovku).
Ale kdybych měla z nabízených možností jednu přece jen vybrat, pak to bude určitě rock – zvlášť 60.-70. léta. Mám ráda glam rock, alternative rock, soft rock, hard rock…a extrémně ujíždím na folk rocku a celtic rocku :)
Docela mě bere i pagan metal, třeba taková „Hildebrandslied“ od kapely „Menhir“ je úplně božská! A je k ní nádherně udělaný klip, doporučuju mrknout :))

http://www.you­tube.com/watch?v=jCO­CiXk6ZMM&featu­re=related

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kerynka

Jiné (jaké)

Techno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rock

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jiné (jaké)

americkou country. Ale ne výhradně – občas je nálada na rock, jazz, vážnou, ba i metal … country a bluegrass ale převažuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Rock

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Metal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Hip-Hop/Rap

Těžko už asi budu poslouchat něco jiného.Dávám přednost hudbě před hudebními diskuzemi,proto často nechápu přehnanou útočnost některých textů proti tzv. haterům,ale není se co divit,na internetu je opravdu hodně nedospělých lidí,kteří se baví psaním negativních komentářů k hudbě..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

Rock

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Rock

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Rock

Nejsem úplně vyhraněná. Moje nejoblíbenější kapela hraje na pomezí rocku a metalu, jinak se nebráním ani klasice, popu a muzikálovým melodiím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Metal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Rock

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Maggie.b

Pop

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek