lukas.lukas

Jaký styl hudby posloucháte ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
casey

Hip-Hop/Rap

Posloucham tento styl uz vice nez 20 let a tehdy se mi pri odpovedi na tuto otazku vetsina lidi ptala co to je.

Další odpovědi
Itter

Hip-Hop/Rap

Dance, House, Pop,… Hip-Hop/Rap vede
Raději než žár vybírám interprety.

barnajka

Rock

Nemám vyhraněný styl – když se mi to bude líbit, poslechnu si klidně i dechnu (=dechovku).
Ale kdybych měla z nabízených možností jednu přece jen vybrat, pak to bude určitě rock – zvlášť 60.-70. léta. Mám ráda glam rock, alternative rock, soft rock, hard rock…a extrémně ujíždím na folk rocku a celtic rocku :)
Docela mě bere i pagan metal, třeba taková „Hildebrandslied“ od kapely „Menhir“ je úplně božská! A je k ní nádherně udělaný klip, doporučuju mrknout :))

http://www.you­tube.com/watch?v=jCO­CiXk6ZMM&featu­re=related

Kerynka

Jiné (jaké)

Techno

anonym

Rock

quentos

Jiné (jaké)

americkou country. Ale ne výhradně – občas je nálada na rock, jazz, vážnou, ba i metal … country a bluegrass ale převažuje.

dědapetr

Rock

Jikra

Metal

HOMER

Hip-Hop/Rap

Těžko už asi budu poslouchat něco jiného.Dávám přednost hudbě před hudebními diskuzemi,proto často nechápu přehnanou útočnost některých textů proti tzv. haterům,ale není se co divit,na internetu je opravdu hodně nedospělých lidí,kteří se baví psaním negativních komentářů k hudbě..

cliwe

Rock

ten který je

Rock

Ponytail

Rock

Nejsem úplně vyhraněná. Moje nejoblíbenější kapela hraje na pomezí rocku a metalu, jinak se nebráním ani klasice, popu a muzikálovým melodiím.

Valky

Metal

GM

Rock

Maggie.b

Pop