bobasika

Jaký sportovní kočár je ten nej?

Ahojte rodičové jakou značku sportovního kočáru máte?Podle čeho správně vybrat?Nepotřebuju zas nic extra, ale hlavně něco trošku do terénu, nebudu pořád jezdit jen po městě, takže aby něco yvdržel, děkuju moc za názory.

Odpovědi
venkovan

nevím – spor´ták nemám, ale jestli chceš do terénu, tak spor´ták není dobrý ani na polní cesty – má nízkou světlost. Zkusil bych nějaké rodinné auto, SUV spor´ták je stejně jen na parádu – pytel brambor to skoro neodveze.

mosoj

No my jsme používaly bryčku, ale k tomu potřebuješ ještě koně.

http://search­.seznam.cz/?q=bry%C­4%8Dka+za+kon%C4%9B&aq=0­&oq=bry%C4%8Dka&sou­rceid=szn-HP&thru=sug

Barbora9

Ahoj, za mě jednoznačně X-Lander, ten vydrží všechno a vypadá skvěle. Jezdí se s ním parádně ve městě i v terénu. Máme tento http://babycar­.cz/sety-2013/5983-x-lander-sportovni-kocarek-set-x-move-ii-2013.html# a dělají i kombinovaný, ten je taky parádní :)

osmanek

Ahoj já můžu doporučit nějaký z retro kočárků, mnozí by to nečekaly ale jsou to jedny z nejpohodlnějších kočárků vůbec, jsou velmi prostorné a jízda paráda. Za dobré ceny jsou například na klasickekocarky.cz

ReHu

venkovane, myslím, že se zde nepíše o autu, ale o dětském kočárku.