Jaký slabší horor byste doporučili pro 11-letou holku?

Už viděla Kruh a Pokoj 1408...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nemělo by to být tak,že se malým holkám vyprávějí pohádky? Jedenáctiletou by asi Bajaja nenadchnul,ale jsou tisíce jiných příběhů,které by ji zaujali.
Samotná otázka mi přijde "malinko" zcestná. Děvčátko,držící v ručkách svého plyšáčka a sledující v kisně nějaký "slabší horror". Uf!
Jsou - alespoň doufám,že jsou - určité "záležitosti",před kterými by se měli děti spíš bránit,než jim otevírat dveře dokořán. Je snad jasné,že je mi jasné,že existuje jistota - že si je - (děti) - realita tohoto světa stejně najde. Ale proč by mělo jedenáctileté děvčátko znát svět dospělých?
Ale dobrá - když chcete horror - pusťte jí Tel. Noviny - i když nevím,jestli je to horror z řádu slabších.
Už jen ten pojem "slabší horror".
To je jako málo sladký cukr.
-----------------------

Doplňuji:
Pokoj 1408 nemá moc hezkou pověst. Je to jediný pokoj hotelu Delfín, ve kterém se už téměř dvacet let neubytoval žádný zákazník. Není čemu se divit, když lze v jeho historických záznamech nálézt dvanáct sebevražd a třicet takzvaných „přirozených“ úmrtí. Když k tomu připočteme drobné nehody některých pokojských (záchvaty smíchu, záchvaty pláče, mrtvice, slepota), které pokoj udržovaly čistý a obyvatelný, není se opravdu čemu divit. Pan Olin (Samuel L. Jackson) jakožto ředitel tohoto malého newyorkského hotelu příběh pokoje 1408 velice dobře zná, a proto se… (více)

Další odpovědi:

Zlatý

zadnej ..popripade Cervenou Karkulku...

Pokročilý

13 duchů.Je to o rodině která zdědí dům v jehož sklepení je uvězněno 12duchů a toho třináctého potřebují na otevření brány...Slabší,méně úkazů na detail.
Doplňuji:
Šestý smysl.Psycho.Ptáci.

Já myslím, že stačí Harry Potter - novější díly.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.