sali

ktery horor je nejlepsi

do se rad diva na horory tak vi ktery je nejlepi

Odpovědi
Lencis

„Nejlepší“ – to je velmi subjektivní pojem, to co je pro jednoho nej může být pro druhého slabota.

Já osobně mám horory ráda, ale upřednosťuji psychohorory, psychotrailery… zkrátka filmy se zajímavou dějovou linkou a překvapivým závěrem.

Nejhorší horory jsou ty typu – nějaká skupina lidí, někde zavřená (vesmírná loď, chata, ostrov, sklep atd atd), něco je postupně zabíjí a přežije jeden, maximálně dva… a poslední záběr odhaluje že nestvůra přežila a máme se těšit na druhý díl :o)

Poslední velmi zajímavou věcí co jsem viděla je planeta terror 😉

liba

promě tenhle:bili dvě dívky máma a táta bili prič dívali se na správi a říkali že utekla holka z blázince s metrovíma drápama kdiž šli spát slišeli:tak tak čí tak tak čí tak takčí.ráno bila ta velká nahoře a malá dole ta valká slišela tak tak čí tak tak čí šla tedy dolů a ta malá bila rostrhaná na kusi.sám sem ho vimislel ale neděsí mě to.

Zdroj: www.mimozemstan­libor.estranky­.cz

zuzik.k

asi jak komu se co libi:) ale treba pro me byla nejlepsi Nenavist

Džanička

Když mi bylo 12 let tak jsem v kině viděla Návrat živé smrti,a nedávno jsme se několikrát dívali na Pach krve-to je fakt humáč.

nonnel

Je to relativní. To co pro nás bylo před třiceti nebo více lety děsivé, na to se dnes dívají malé děti. Pamatuji na první horor v komunistickém Československu. Byl to film Psycho z roku 1960 režisera Alfréda Hitchcocka. Později Čelisti, atd. Dnes nám smysly otupěly a málo co nás nadchne.

Venca, proste Venca

Pro mne mezi nejlepsi horory patri SAW,Nezvratny osud a potom jeste nebyl spatnej Kruh