ktery horor je nejlepsi

do se rad diva na horory tak vi ktery je nejlepi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

"Nejlepší" - to je velmi subjektivní pojem, to co je pro jednoho nej může být pro druhého slabota.

Já osobně mám horory ráda, ale upřednosťuji psychohorory, psychotrailery... zkrátka filmy se zajímavou dějovou linkou a překvapivým závěrem.

Nejhorší horory jsou ty typu - nějaká skupina lidí, někde zavřená (vesmírná loď, chata, ostrov, sklep atd atd), něco je postupně zabíjí a přežije jeden, maximálně dva... a poslední záběr odhaluje že nestvůra přežila a máme se těšit na druhý díl :o)

Poslední velmi zajímavou věcí co jsem viděla je planeta terror ;-)

promě tenhle:bili dvě dívky máma a táta bili prič dívali se na správi a říkali že utekla holka z blázince s metrovíma drápama kdiž šli spát slišeli:tak tak čí tak tak čí tak takčí.ráno bila ta velká nahoře a malá dole ta valká slišela tak tak čí tak tak čí šla tedy dolů a ta malá bila rostrhaná na kusi.sám sem ho vimislel ale neděsí mě to.

Zdroj: www.mimozemstanlibor.estranky. cz

asi jak komu se co libi:) ale treba pro me byla nejlepsi Nenavist

Bronzový

Když mi bylo 12 let tak jsem v kině viděla Návrat živé smrti,a nedávno jsme se několikrát dívali na Pach krve-to je fakt humáč.

Pokročilý

Je to relativní. To co pro nás bylo před třiceti nebo více lety děsivé, na to se dnes dívají malé děti. Pamatuji na první horor v komunistickém Československu. Byl to film Psycho z roku 1960 režisera Alfréda Hitchcocka. Později Čelisti, atd. Dnes nám smysly otupěly a málo co nás nadchne.

Pro mne mezi nejlepsi horory patri SAW,Nezvratny osud a potom jeste nebyl spatnej Kruh

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 428
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.